NK Svoboda Ljubljana: Slak (v), Siječo (k), Križaj (od 53′ Žagar), Jakoš, Radić, Sazonov, Kurent, Milošević, Sprinčnik (od 65′ Potočar), Zulić in Ridjal (od 46′ Grbić). Na klopi: Kralj (v), Kotar, Mujkić in Jevrić.

Trener: Filipovića, ki je bil odsoten zaradi bolezni je nadomeščal Hajro Rizvić.

Strelci: 49′ Kotar, 54′ Zulić

Rdeči karton: 72′ Sazonov (2x rumeni karton)

Tekmo je bolje odprla Svoboda, saj je že v uvodnih minutah Zulić padel v 16-metrskem prostoru, a sodnik ni dosodil najstrožje kazni. Sledil je sijajen prosti strel Siječa, ki je stresel prečko. Isti del gola je preprečil veselje gostom nekaj minut kasneje. V drugem polčasu je igro rdeče-belih poživil Grbić, ki je štiri minute po vstopu v igro dobro našel debitanta Kurenta, ki je zabil za 1:0 in upravičil številko 10 na dresu. Pet minut kasneje pa evrogol Zulića. Dolgo visoko žogo je s kakšnih 10-ih metrov podaljšal z glavo, ‘lobal’ vratarja in zabil za končnih 2:0. Do konca tekme je bilo še nekajkrat vroče pred golom Svobode, a je Slak poskrbel, da je mreža ostala nedotaknjena.