Slide 1
Marinko Mačkić: „Začutil sem pozitivno energijo in željo po napredku.“

Pri intervju z novopečenim trenerjem

Slide 1
Svobodo okrepil Novaković!

Vezist iz Švice novi Vitez

Slide 1
Svoboda podpisala pogodbe s tremi igralci letnika 2008

Adel Mujkić, Aleksander Šinko in David Lisac podpisali pogodbo s Svobodo

Slide 1
Andjelić iz Radomelj k Svobodi

"Prava sredina za napredovanje"

Slide 1
Marinko Mačkić je novi trener Vitezov

Od Slobode do Svobode

Slide 1
8. Zmajevo Gnezdo upravičilo pričakovanja

Dvodnevni praznik nogometa na Svobodi

Slide 1
Svoboda podpisala pogodbo o sodelovanju s Crveno Zvezdo

Rdeče-belo partnerstvo

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

ZADNJI TEKMI

Liga: 25. kolo

3 : 1

17.05.2024

Liga: 24. kolo

7 : 0

11.05.2024

NASLEDNJA TEKMA

Liga: 4. kolo

- : -

09.09.2023, 16.30

Urnik treningov članske ekipe

PON: 18:30

TOR: 18:30

SRE: 18:30

ČET: 18:30

PET: 18:30

Lestvica 3. SNL Zahod

Lestvica

T

Z

N

P

DG

PG

1

Roltek Dob Roltek Dob

21

18

3

0

62

11

57

2

Slovan Slovan

21

15

2

4

56

21

47

3

Šenčur Šenčur

21

13

1

7

46

36

40

4

Izola Izola

21

10

4

7

44

35

34

5

Adria Adria

21

10

3

8

44

35

33

6

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

21

9

2

10

38

42

29

7

Fama Vipava Fama Vipava

21

8

5

8

34

28

29

8

Vrhnika Vrhnika

21

7

6

8

31

26

27

9

Škofja Loka Škofja Loka

21

7

4

10

43

45

25

10

Šobec Lesce Šobec Lesce

21

6

6

9

29

34

24

11

Eksist Žiri Eksist Žiri

21

6

4

11

21

38

22

12

Jesenice Jesenice

21

5

7

9

30

35

22

13

Kočevje Kočevje

21

5

5

11

29

60

20

14

Brda Dobrovo Brda Dobrovo

21

2

0

19

21

82

6

Lestvica strelcev

G

1

Aleksandar Gavrić

Izola

24

2

Slobodan Vuk

Roltek Dob

23

3

Sinan Samardžić

Jesenice

16

3

Milan Đajič

Slovan

16

5

Halifa Kujabi

Šenčur

15

5

Jovan Koprivica

Svoboda Ljubljana

15

7

Denis Petrovič

Roltek Dob

14

8

Samo Kokalj

Šenčur

12

9

Blaž Poljanec

Škofja Loka

11

10

Goran Trivunović

Adria

10

10

Miha Kopatin

Fama Vipava

10

12

Filip Zupanič

Kočevje

9

12

Alex Banjac

Slovan

9

12

Patrik Eler

Adria

9

12

Uroš Palibrk

Škofja Loka

9

12

Sašo Dolinar

Svoboda Ljubljana

9

17

Alen Keranović

Fama Vipava

8

GALERIJE

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

SPONZORJI IN PARTNERJI