Slide 1
Svoboda ostaja v 3. SNL
Slide 1
Dosegli želeno in okrepili moštveni duh

Trener Cvetković o turnirju v Novem Sadu.

Slide 1
V Novi Sad po nove mednarodne izkušnje

Mlajše selekcije bodo tekmovale na turnirju Kup Vujadin Boškov.

Slide 1
Selekciju U13 prvenstvo končala na 1. mestu!
Slide 1
U13 odigrali tekmo s prijatelji iz Celovca

Tkanje mednarodnih vezi.

Slide 1
8. Zmajevo Gnezdo upravičilo pričakovanja

Dvodnevni praznik nogometa na Svobodi

Slide 1
Svoboda podpisala pogodbo o sodelovanju s Crveno Zvezdo

Rdeče-belo partnerstvo

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

ZADNJI TEKMI

Liga: 26. kolo

3 : 0

28.05.2022

Liga: 25. kolo

0 : 4

22.05.2022

NASLEDNJA TEKMA

Liga: 19. kolo

- : -

09.04.2022, 16.00

Urnik treningov članske ekipe

PON: ANALIZA

TOR: 18:30

SRE: 18:30

ČET: 18:30

PET: 18:30

Lestvica 3. SNL Zahod

Lestvica

T

Z

N

P

DG

PG

1

Brinje Grosuplje Brinje Grosuplje

26

20

5

1

74

9

65

2

Tinex Šenčur Tinex Šenčur

26

17

6

3

72

21

57

3

Fama Vipava Fama Vipava

26

16

4

6

42

20

52

4

TKK Tolmin TKK Tolmin

26

15

6

5

57

25

51

5

Elta Izola Elta Izola

26

13

8

5

52

26

47

6

Šobec Lesce Šobec Lesce

26

11

6

9

36

28

39

7

Slovan Slovan

26

11

3

12

62

55

36

8

Arol Škofja Loka Arol Škofja Loka

26

8

7

11

25

38

31

9

Sava Kranj Sava Kranj

26

9

4

13

40

62

31

10

Adria Adria

26

7

6

13

34

47

27

11

Eksist Žiri Eksist Žiri

26

7

4

15

30

50

25

12

Brda Brda

26

5

7

14

27

59

22

13

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

26

4

4

18

20

55

16

14

Postojna Postojna

26

2

4

20

25

101

10

Lestvica strelcev

G

1

Samo Kokalj

Tinex Šenčur

30

2

Grega Debenjak

TKK Tolmin

23

3

Kristian Dakič

Sava Kranj

12

3

Rok Mlakar

Šobec Lesce

12

3

Miha Kopatin

Fama Vipava

12

3

Romario Cekaj

Postojna

12

7

Matej Čož

Brinje Grosuplje

11

7

Milan Đajič

Brinje Grosuplje

11

9

Tilen Leban

Fama Vipava

10

9

Ladislav Stanko

Sava Kranj, Tinex Šenčur

10

9

Jaka Krajc

Slovan

10

9

Bine Kavčič

TKK Tolmin

10

9

Matej Žižmond

Adria

10

9

Kevin Tomšič

Brinje Grosuplje

10

9

Anej Kmetič

Tinex Šenčur

10

16

Tjaš Šifrar

Eksist Žiri

9

16

Luka Hvasti

Tinex Šenčur

9

GALERIJE

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

SPONZORJI IN PARTNERJI

    Si drzneš postati naš član?

    Pridruži se nam, izpolni spodnji obrazec!



    Vaši podatki

    Ime in priimek (obvezno)

    Datum rojstva (obvezno)

    Naslov (ulica, hišna številka, poštna štev. *obvezno)

    E-pošta (obvezno)

    Kontaktni TEL/GSM (obvezno)