Klubski piknik uspel!

Minulo soboto je v ŠP Svoboda, ob zaključku sezone članske ekipe, potekal klubski piknik. Navijači, starši in seveda naši nogometaši so se odzvali v velikem številu. Mamice so se odrezale s pripravo slaščic in prigrizkov, klub pa je poskrbel za jagenjčka in slasten burek. Druženje se je začelo že dopoldan in je trajalo vse do jutranjih ur, saj se nam je v večernih urah pridružila živa glasba. Na tekmi članov, kjer se nasprotna ekipa ni pojavila, so dan rešile mamice, ki so odigrale vlogo nasprotne ekipe. Eksibicijska tekma ni trajala dolgo, saj je ognjemet, ki so ga pripravili navijači gledalce spravil v evforijo in ti so zavzeli zelenico. Piknik je potekal v sproščenem vzdušju, kjer ni manjkalo smeha, dobre hrane in seveda nogometa. Hvala vsem, ki ste bili z nami!

“Rad bi se zahvalil vsem za udeležbo sobotnega klubskega piknika. Zame je bil to en najlepših trenutkov, saj smo se lahko vsi skupaj družili, zabavali, igrali nogomet, se pogostili. Dogodki kot je ta nas še dodatno združujejo in meni kot predsedniku dajejo dodaten zagon za delo v klubu. Podobna druženja planiramo delati na vsaki domači članski tekmi, upam da bo odziv vsaj približno tako dober kot je bil tokrat. Posebna zahvala gre staršem, ki so skupaj z otroci temelj našega kluba. Hvala vam, ker ste se odzvali v tako velikem številu in, ker ste se potrudili s svojimi slaščicami, prigrizki in predvsem izkazano dobro voljo. Pred nami je konec sezone in kmalu za tem začetek nove. Čakajo nas novi projekti, že kar nekaj novosti bo takoj na začetku sezone, novosti ki bodo izkušnjo naših navijačev naredilo še boljšo. Hvala ker ste z nami, mi smo že pripravljeni, da prestavimo v višjo prestavo in peljemo naš klub proti novim zmagam. Svoboda v srcu!”

Predsednik, Hajro Rizvić