Slide 1
Marinko Mačkić: „Začutil sem pozitivno energijo in željo po napredku.“

Pri intervju z novopečenim trenerjem

Slide 1
Svobodo okrepil Novaković!

Vezist iz Švice novi Vitez

Slide 1
Svoboda podpisala pogodbe s tremi igralci letnika 2008

Adel Mujkić, Aleksander Šinko in David Lisac podpisali pogodbo s Svobodo

Slide 1
Andjelić iz Radomelj k Svobodi

"Prava sredina za napredovanje"

Slide 1
Marinko Mačkić je novi trener Vitezov

Od Slobode do Svobode

Slide 1
8. Zmajevo Gnezdo upravičilo pričakovanja

Dvodnevni praznik nogometa na Svobodi

Slide 1
Svoboda podpisala pogodbo o sodelovanju s Crveno Zvezdo

Rdeče-belo partnerstvo

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

ZADNJI TEKMI

Pripravljalna tekma

0 : 1

04.02.2024

Pripravljalna tekma

4 : 0

02.02.2024

NASLEDNJA TEKMA

Liga: 4. kolo

- : -

09.09.2023, 16.30

Urnik treningov članske ekipe

PON: 18:30

TOR: 18:30

SRE: 18:30

ČET: 18:30

PET: 18:30

Lestvica 3. SNL Zahod

Lestvica

T

Z

N

P

DG

PG

1

Roltek Dob Roltek Dob

14

11

3

0

46

9

36

2

Eltron Šenčur Eltron Šenčur

14

11

0

3

32

19

33

3

Slovan Slovan

14

10

1

3

35

13

31

4

Izola Izola

14

7

3

4

32

18

24

5

Adria Adria

14

7

2

5

32

21

23

6

Fama Vipava Fama Vipava

14

6

3

5

23

20

21

7

Škofja Loka Škofja Loka

14

6

1

7

29

29

19

8

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

14

6

1

7

29

31

19

9

Šobec Lesce Šobec Lesce

14

5

3

6

17

22

18

10

Kočevje Kočevje

14

4

3

7

23

39

15

11

Vrhnika Vrhnika

14

3

5

6

15

18

14

12

Eksist Žiri Eksist Žiri

14

3

2

9

10

28

11

13

Jesenice Jesenice

14

1

5

8

15

31

8

14

Brda Dobrovo Brda Dobrovo

14

2

0

12

17

57

6

Lestvica strelcev

G

1

Slobodan Vuk

Roltek Dob

16

2

Aleksandar Gavrić

Izola

15

3

Milan Đajič

Slovan

14

4

Denis Petrovič

Roltek Dob

11

5

Goran Trivunović

Adria

10

5

Jovan Koprivica

Svoboda Ljubljana

10

5

Halifa Kujabi

Eltron Šenčur

10

8

Filip Zupanič

Kočevje

9

8

Patrik Eler

Adria

9

8

Samo Kokalj

Eltron Šenčur

9

8

Blaž Poljanec

Škofja Loka

9

12

Nejc Pavlovič

Kočevje

7

12

Miha Kopatin

Fama Vipava

7

14

Aleš Poplatnik

Škofja Loka

6

14

Jani Nešković

Brda Dobrovo

6

16

Almir Ličina

Jesenice

5

16

Alen Keranović

Fama Vipava

5

GALERIJE

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

SPONZORJI IN PARTNERJI