Vtisi pred tekmo s Slovanom: Želja je velika!

Po napredovanju v pokalu, ni časa za počitek. Ekipo Svobode to soboto doma čaka mestni derbi s Slovanom. Tekma se začne ob 17:00 uri. Dvoboj za igralce in navijače predstavlja poseben naboj, zato pričakujemo borbeno tekmo od prve minute in številno podporo s tribun. O vtisih pred tekmo smo govorili z glavnim trenerjem Hajrom Rizvićem, ki se zaveda zahtevnosti dvoboja.

Pričakujemo težko in zahtevno tekmo, ker je ekipa Slovana zelo kvalitetna in kompaktna. Po dveh kolih niso izgubili, kar pomeni, da so disciplinirani in taktično dobro pripravljeni. Mi smo še v zadnji fazi formiranja ekipe za sezono. Vsak trening je kdo na preizkušnji, tako da naš želeni nivo še pride. Dobro treniramo, želja je velika. Na treningu so prisotni vsi igralci, tako, da se spoznavamo in uigravamo. Na tekmo smo pripravljeni in fokusirani. Gre za mestni derbi,kar je zelo dobrodošlo za naše mesto. Seveda želimo, da zmaga ostane doma,“ pove Rizvić in se obrne še k navijačem, „pridite nas podpret, podpirajte nas celo sezono. Lahko nam pomagate, smo odprti za vse. Smo tudi v fazi iskanja novih sponzorjev kluba, da lahko klub in člansko ekipo pripravimo za še višji rang tekmovanja v teh težkih časih. Ekipa je zelo mlada, lahko rečemo U20 tako, da ti naši novi mladi fantje potrebujejo podporo ter jim je treba dati čas, da pokažejo svojo kvaliteto“