Tiganj bo branil za Svobodo!

19-letni vratar Denny Tiganj, ki je v lanski sezoni branil za Koper, je postal nov nogometaš rdeče-belih. Kljub temu, da je imel lani še status mladinca, je vknjižil nastop za člansko moštvo Koprčanov. Na tekmi proti Sežani je branil vseh 90 minut in ni prejel zadetka. Sin bivšega nogometaša Olimpije in reprezentanta Slovenije – Senada Tiganja, je vrata Svobode branil že na pripravljalni tekmi proti Portogruaru in Ljubljani. Prvo uradno srečanje pa bo lahko odigral že to soboto na domačem igrišču proti Vipavi. Srečanje se bo v športnem parku Svoboda pričelo ob 17:30 uri.

Ob sklenitvi sodelovanja je povedal: „Za Svobodo sem se odločil, ker mladim nogometašem ponujajo priložnost za napredek in izkazovanje. Ekipa je odlična, mlada in polna želje po napredovanju. Moram povedati, da so pogoji za delo odlični, prav tako imamo dobre trenerje, ki se nam posvečajo in nas usmerjajo. Želim si pomagati ekipi, da dosežemo čim boljšo uvrstitev na lestvici. Dal bom vse od sebe tako na treningih kot tekmah.“

Zadovoljstva ni skrival niti glavni trener Hajro Rizvić: „Veseli me, da se je priključil Denny. Gre za zelo perspektivnega mladega vratarja. Z delom, treningi in tekmami v našem klubu bo dobil dober poligon za napredek, časa ima dovolj. Prestop še enega mladega perspektivnega nogometaša potrjuje, da smo postali ‘dom’ za mlade nogometaše iz Ljubljane in Slovenije. V prihodu je še nekaj mladih talentiranih igralcev letnika 2002 in 2003. Želimo mlado, hitro in tehnično ekipo s katero želimo skozi čas rasti višje in višje.“