Spremembe v vodstveni strukturi Svobode

Vodstvo kluba je na včerajšnjem sestanku sprejelo nekatere spremembe, ki so ključne za to, da bi klub še naprej sledil svojim ciljem in viziji ter nadaljeval po začrtani poti. Z mesta poslovnega direktorja je bil razrešen gospod Dejan Stamenković. Za poslovni del kluba bo od danes naprej skrbelo zunanje podjetje – Finfactor d.o.o.. Funkcijo športnega direktorja prevzema Amir Agić.

NK Svoboda Ljubljana je od julija 2021 dosegla velikanski napredek. Klub je finančno saniran, drastično se je dvignil vpis otrok v nogometni šoli, klubski prostori so prenovljeni, v teku je sanacija pomožnih igrišč, z organizacijo mednarodnega turnirja Zmajevo Gnezdo se je dvignila prepoznavnost kluba v državi in širše. Za doseganje ciljev, ki v Svobodi so in vedno bodo visoki, pa je potreben tudi ustrezen kadrovski kapital, ki bi to lahko podprl. Zato mora obstoječi kader kluba narediti ustrezen preskok, da bi lahko sledili visokim zahtevam rdeče-belega grba. V nasprotnem primeru bo klub primoran iskati boljše rešitve.