NK Svoboda Ljubljana – ND Slovan 1:5

NK Svoboda Ljubljana: Kralj (v), Dedić (c), Sazonov, Jevrić (od 46′ Milošević), Siječo, Žagar, Grbić, Mujkić, Kurent, Sprinčnik in Ridžal. Na klopi: Slak, Škufca in Kotar.

Strelci: Siječo 73′

Trener: Željko Filipović

Slovan je že v prvem polčasu imel nekaj zrelih priložnosti, eno v prvi minuti, a je žoga zletela mimo. Sodnica je v 22. minuti pokazala na belo točko in Mensah jo je suvereno spremenil v vodstvo 0:1. Pred vrati gostov je bilo nekajkrat vroče, a brez konkretnih zaključkov.

Drugi polčas je Svoboda stopila na plin, se postavila višje in poslala nekaj neugodnih predložkov pred vrata Slovana. Številne kote je najbolje izkoristil Siječo, ki je v 73. minuti prišel do strela po predložku Kurenta in suvereno zadel. Sledil je zlom v igri in Slovan je bil nevaren praktično vsak napad. Od 77. do 92. minute so zadeli štirikrat.