Intenziven spomladanski del priprav se nadaljuje

Ta teden bo sestanek upravnega odbora. Selekcije (trenerji!), kjer še ni bilo sestanka s starši in določitev njih predstavnika, vabimo, da to storimo čimprej-takoj. Uspešno smo opravili razgovore na Šport Ljubljana in Uradu za šport. V tednu, ki prihaja nam bodo uredili, povaljali, travnata igrišča, jih začrtali, tako da željno čakamo treninge na velikih igriščih.. obeta se dobro sodelovanje. Konec je bilo počitnic in  intenzivnih priprav v Umagu in na Svobodi. Okrepljeni nadaljujemo s pripravami. Veseli smo nogometnih izzivov, druži nas prijateljstvo in medsebojna pomoč.

Nagovor, organizacija in sponzorstva kluba  so po naslovom KLUB. O morebitni neodzivnosti kogarkoli v klubu je potrebno javiti sekretarju

ali obvestiti predsednika ali člana uprave, katerih e naslovi so pod naslovom KONTAKT. Priprave se bližajo vrhuncu, pred bližajočo se tekmovalno sezono; doma in na pripravljalnih tekmah