Nadaljevanje 3.SNL zahod

Nogometna zveza Slovenije je določila spremembe v tekmovalnem koledarju za spomladanski del sezone.

Začetek spomladanskega dela

Po dolgih mesecih prisilne pauze, zaradi korona virusa, je Nk Svoboda ponovno stopila na igričše.

Namenite del dohodnine

Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1,0 % dohodnine tudi za financiranje športnih društev.

Brezplačno testiranje strokovnih delavcev v športu

Vsaki ponedeljek sta Športna zveza Ljubljane in Ambulanta Košir pripravili šesto testiranje trenerjev, vaditeljev, instruktorjev.

Pomoč centru SONČEK

Sodelujemo z Zvezo društev za cerebralno paralizo Slovenije točneje centrom za cerebralno paralizo Ljubljana-SONČEK

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ZADNJI TEKMI

Liga: 13. kolo

2 : 5

8.05.2021,

Liga: 12. kolo

1 : 0

1.05.2021,

NASLEDNJA TEKMA

Liga: 14. kolo

- : -

15.05.2021, 17.00

Lestvica

T

Z

N

P

DG

PG

1

Ilirija 1911 Ilirija 1911

13

12

1

0

42

6

37

2

Elta Izola Elta Izola

13

8

2

3

31

12

26

3

Brinje Grosuplje Brinje Grosuplje

13

7

5

1

28

14

26

4

Tinex Šenčur Tinex Šenčur

13

7

3

3

31

16

24

5

Fama Vipava Fama Vipava

13

6

4

3

19

17

22

6

Postojna Postojna

13

7

1

5

20

19

22

7

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

13

7

0

6

28

26

21

8

TKK Tolmin TKK Tolmin

13

6

2

5

30

20

20

9

Adria Adria

13

4

5

4

14

16

17

10

Sava Kranj Sava Kranj

13

4

2

7

23

22

14

11

Arol Škofja Loka Arol Škofja Loka

13

3

3

7

12

27

12

12

Žiri Žiri

13

2

2

9

11

33

8

13

Šobec Lesce Šobec Lesce

13

2

0

11

16

37

6

14

Zagorje Zagorje

13

0

2

11

7

47

2

Lestvica strelcev

G

1

Milan Đajič

Ilirija 1911

11

1

Aleksandar Đokić

Svoboda Ljubljana

11

3

Ladislav Stanko

Tinex Šenčur

10

4

Jaka Štromajer

Elta Izola

9

4

Dejan Djermanović

Ilirija 1911

9

6

Samo Kokalj

Tinex Šenčur

7

6

Lan Piskule

Ilirija 1911

7

8

Tomaž Rodica

Elta Izola

6

8

Al Mahič

Brinje Grosuplje

6

8

Matej Žižmond

Adria

6

8

Tilen Leban

Fama Vipava

6

8

Izidor Erazem Kamšek

Šobec Lesce

6

8

Ogochukwu Prince Akpomudia

Svoboda Ljubljana

6

8

Romario Cekaj

Postojna

6

NEKAJ UTRINKOV

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Po dolgih mesecih prisilne pauze, zaradi korona virusa, je Nk Svoboda ponovno stopila na igričše.

Zmaga proti Zagorju doma z rezultatom 3 : 0.

Domača zmaga proti ekipi Arol iz Škofje Loke z rezultatom 4 : 2

SPONZORJI IN PARTNERJI

PEN
d.o.o.