Nadaljevanje 3.SNL zahod

Nogometna zveza Slovenije je določila spremembe v tekmovalnem koledarju za spomladanski del sezone.

Začetek spomladanskega dela

Po dolgih mesecih prisilne pauze, zaradi korona virusa, je Nk Svoboda ponovno stopila na igričše.

Namenite del dohodnine

Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1,0 % dohodnine tudi za financiranje športnih društev.

Brezplačno testiranje strokovnih delavcev v športu

Vsaki ponedeljek sta Športna zveza Ljubljane in Ambulanta Košir pripravili šesto testiranje trenerjev, vaditeljev, instruktorjev.

Pomoč centru SONČEK

Sodelujemo z Zvezo društev za cerebralno paralizo Slovenije točneje centrom za cerebralno paralizo Ljubljana-SONČEK

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ZADNJI TEKMI

Liga: 20. kolo

1 : 6

9.06.2021,

Liga: 19. kolo

3 : 1

5.06.2021,

NASLEDNJA TEKMA

Ni prihajajočih tekem.

Urnik treningov članske ekipe

PON

TOR

SRE

ČET

PET

*Urnik za teden 14.06. do 18.06.2021

Lestvica za napredovanje

T

Z

N

P

DG

PG

1

Ilirija 1911 Ilirija 1911

19

17

1

1

58

10

52

2

Elta Izola Elta Izola

19

13

3

3

42

15

42

3

Tinex Šenčur Tinex Šenčur

19

10

4

5

42

24

34

4

Brinje Grosuplje Brinje Grosuplje

19

9

6

4

40

24

33

5

Fama Vipava Fama Vipava

19

7

8

4

23

21

29

6

Postojna Postojna

19

8

1

10

25

33

25

7

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

19

7

1

11

33

47

22

Lestvica za obstanek

T

Z

N

P

DG

PG

8

TKK Tolmin TKK Tolmin

19

11

2

6

50

24

35

9

Žiri Žiri

19

8

2

9

30

36

26

10

Adria Adria

19

6

6

7

28

28

24

11

Sava Kranj Sava Kranj

19

7

2

10

36

30

23

12

Arol Škofja Loka Arol Škofja Loka

19

4

5

10

21

43

17

13

Šobec Lesce Šobec Lesce

19

3

2

14

23

55

11

14

Zagorje Zagorje

19

0

3

16

11

72

3

Lestvica strelcev

G

1

Dejan Djermanović

Ilirija 1911

16

2

Aleksandar Đokić

Svoboda Ljubljana

13

3

Matej Žižmond

Adria

12

3

Ladislav Stanko

Tinex Šenčur

12

5

Grega Debenjak

TKK Tolmin

11

5

Milan Đajič

Ilirija 1911

11

7

Samo Kokalj

Tinex Šenčur

10

7

Tomaž Rodica

Elta Izola

10

7

Jaka Štromajer

Elta Izola

10

10

Goran Trivunović

TKK Tolmin

9

11

Lan Piskule

Ilirija 1911

8

11

Ermin Čamdžić

Sava Kranj

8

11

Armin Pašić

Sava Kranj

8

11

Izidor Erazem Kamšek

Šobec Lesce

8

15

Kristjan Sredojević

Sava Kranj

7

15

Al Mahič

Brinje Grosuplje

7

17

Tilen Leban

Fama Vipava

6

NEKAJ UTRINKOV

Trening tekma na domačem terenu z mladimi talenti NK Olimpije.

Po dolgih mesecih prisilne pauze, zaradi korona virusa, je Nk Svoboda ponovno stopila na igričše.

Zmaga proti Zagorju doma z rezultatom 3 : 0.

Domača zmaga proti ekipi Arol iz Škofje Loke z rezultatom 4 : 2

SPONZORJI IN PARTNERJI